Blog

powrót do listy

NIE SAMYM SPORTEM SOKÓŁ ŻYJE


Pragnąc wesprzeć naszego kolegę Stefana liczne grono Sokołów aktywnie uczestniczyło w koncercie charytatywnym For di Stefano , który odbył się w Jaśle w dniu 6 stycznia 2018 roku.

Doskonała zabawa przy super muzyce , wyjątkowy konferansjer , fascynujący przebieg licytacji i niezapomniany performance kolegów Vittka i Zeba.  A poziome pogo – no comments :-).

Ostra muzyka i szybkie tempo niezawodnie zweryfikowały kondycję bawiących się i stopień przygotowania do sezonu. Trzeba bez fałszywej skromności przyznać , że nie jest źle. W końcowej fazie koncertu pod sceną było widać praktycznie tylko samych Sokołów i kilku cyklistów z JSC. Odczyt na zegarku Filipa wskazał tętno maksymalne 196 ( prawdopodobnie podczas poziomego pogo), stopień trudności treningu „ Ponad siły”.

 

Po koncercie całą grupą uczestniczyliśmy wspólnie z elitą ultramaratończyków i triatlonistów w sesji fotograficznej   Jasielskie Abbey Road, z której zdjęcia mają być , taką mamy nadzieję graniczącą z pewnością ) hitem licytacji na kolejnym koncercie dla Sefanka.